Hakkımızda

Hakkımızda:Bizler ;bugüne kadar yaptığımız işlerdeki geçmişlerimize güvenerek 2017 Eylül ayından beri faal seyahat acentesi işletiyoruz. Taşımacılık ve turizm sektöründeki 30 yıllık tecrübe ile okullardaki 27 yıllık tecrübeyi harmanladık. Güzel dileklerle yola çıktık. Takdir Küçük Menderes Havzasının…

 Son yıllarda iç pazarda bir turizm çıkışı gözlemlenmekte. Bu çıkış ister istemez talebin yanında yeni işyerleri açılmasını da getirmektedir. Bizim çıkış ilkelerimiz öncelikle misafirlerimizin büromuzdan içeriye adımını  attığından  itibaren beklentilerini karşılayabilmek.

 Türkiye’nin ve dünyanın her yerine uçak bileti, otel rezervasyonları, otobüs biletleri ile yurt içi ve yurt dışı  gezi turlarımız ve  okul gezilerimiz ile siz değerli konuklarımıza hizmet vermek için yola çıktık.

Misyonumuz: Vermiş olduğumuz hizmetlerde misafirlerimize karşı açık, adil, saygılı, mütevazi olmak; yapmış olduğumuz çalışmalarda ise işini keyifle yapan, yeni fikirlere açık personellerimizle birlikte maksimum verimi elde etmek ve misafirlerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz: Her zaman için en iyi, en kaliteli hizmeti en uygun şartlarla misafirlerimize  sağlamakla beraber sektörde farklılıklar yaratarak misafirlerimize  uzun vadeli ve güvenli hizmeti vermektir.

  HER ZAMAN ÖNCELİĞİMİZ İNSAN …

İNSANLAR İYİ ŞEYLERE LAYIKTIR…

Lemon Flower Tour Seyahat Acentası
Mehmet Cingöz Gürcay Işık Tur.Taş.Oto.Org.İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti
Atatürk Mah.Spor  Sokak No:1/A     35750 Ödemiş/İZMİR
Tel –Fax : (232) 545 1 546   505 5582018 & 532 6166508       Mail:lemonflowertour@gmail.com
© 2021 Lemon Flower Tour. Tüm hakları saklıdır